Την Τετάρτη 16 Νοέμβρη θα διεξαχθούν οι αναβληθέντες της 3ης αγωνιστικής του Σάββατου 5.11.2022
Αναλυτικά
Α’ ΕΠΣΚ - 3η αγωνιστική – Ώρα 15.15
Γήπεδο Περιβολίου Αναγέννηση Περιβολίου – Όλυμπος
Γήπεδο Αγίου Ματθαίου ΟΦΑΜ – Κρόνος Αργυράδων
Η βαθμολογία (4η αγωνιστική)
Θιναλιακός Αχαράβης 10
ΑΟ Κέρκυρα 9
Όλυμπος Κέρκυρας 7 *
Κρόνος Αργυράδων 6 *
Αχιλλέας Νυμφών 5
ΠΑΟ Σφακιανάκης 5
ΟΦΑΜ 5*
Αναγέννηση Περιβολίου 3 *
Κεραυνός Αγίου Νικολάου 3 *
ΑΟ Κάβος 3
ΠΑΟ Κορακιάνας 2
Ολυμπιάδα Καρουσάδων 2
Οδυσσέας Αυλιωτών 1**
ΑΟ Παξοί 1*
*Έναν αγώνα λιγότερο **Δυο αγώνες λιγότερους
Η επόμενη (5η) αγωνιστική
Σαββατοκύριακο 19-20 Νοεμβρίου
Αναγέννηση Περιβολίου – ΟΦΑΜ
Αχιλλέας Νυμφών – Θιναλιακός Αχαράβης
ΑΟ Κέρκυρα – Όλυμπος Γαρίτσας
Κεραυνός Αγίου Νικολάου – ΑΟ Κάβος
Ολυμπιάδα Καρουσάδων – Κρόνος Αργυράδων
ΑΟ Παξοί – ΠΑΟ Σφακιανάκης
Οδυσσέας Αυλιωτών – ΠΑΟ Κορακιάνας
Β’ ΕΠΣΚ – 1ος (ΒΟΡΕΙΟΣ) ΟΜΙΛΟΣ
Γήπεδο Παλαιοκαστριτών: 15:15 Ατρόμητος Άφρας – Εθνικός Περουλάδων Σιδαρίου
Η βαθμολογία ( 4η αγωνιστική)
Δίας Κασσιώπης 12
ΑΕ Φαιάκων 9 *
Ηρακλής Σφακερών 7
ΑΟ Φοίνικες 6*
Εθνικός Περουλάδων Σιδαρίου 6 *
ΑΕ Κανονιού 5
Ατρόμητος Άφρας 3 *
ΑΣ Τραβέρσο) 2
ΓΕ Παλαιοκαστριτών 1
ΑΟ Κοντόκαλι ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ
*Έναν αγώνα λιγότερο
Η επόμενη (5η) αγωνιστική
Σαββατοκύριακο 19-20 Νοεμβρίου
Ατρόμητος Άφρας – ΑΕ Φαιάκων
ΑΟ Φοίνικες – Δίας Κασσιόπης
ΓΕ Παλαιοκαστριτών – ΑΣ Τραβέρσο
ΑΕ Κανονιού – Εθνικός Περουλάδων
ΑΟ Κοντόκαλι – Ηρακλής Σφακερών
2ος (ΝΟΤΙΟΣ) ΟΜΙΛΟΣ
Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣ Κέρκυρας 18:00 Ομόνοια Γαστουρίου – ΑΟ Βασιλάτικα
Η βαθμολογία (4η αγωνιστική)
ΑΠΣ Μπενίτσες 12
Μέγας Αλέξανδρος 9
Ομόνοια Γαστουρίου 9*
Θύελλα Γαρίτσας 6
Αστέρας Μωραϊτίκων 6
Βολίδα Κάτω Γαρούνα 6
Ηρακλής Αγίων Δέκα 6 *
Κεραυνός Δραγωτινών 0
ΑΕ Καναλίων 0 *
ΑΟ Βασιλάτικα 0 *
*Έναν αγώνα λιγότερο
Η επόμενη (5η) αγωνιστική
(Σαββατοκύριακο 19-20 Νοεμβρίου)
Ομόνοια Γαστουρίου – ΑΠΣ Μπενίτσες
Βολίδα Κάτω Γαρούνα – Κεραυνός Δραγωτινών
Αστέρας Μωραϊτίκων – Θύελλα Γαρίτσας
ΑΕ Καναλίων – ΑΟ Βασιλάτικα
Ηρακλής Αγίων Δέκα – Μέγας Αλέξανδρος