Για την Α1 ξεχωρίζουν οι αγώνες Όλυμπος - Αστέρας Πετριτή, Αναγέννηση Περιβολίου – Θιναλιακός και για την Α΄ ο αγώνας των πρωτοπόρων του 2ου ομίλου Κρόνος – Ποσειδώνας Βιταλάδων
Αναλυτικά:
Σάββατο 6 Νοεμβρίου
Α1:
Γήπεδο Ολύμπου Όλυμπος - Αστέρας Πετριτή (15:00)
Γήπεδο Παλαιοκαστριτών Αστέρας Λιαπάδων - Κεραυνός Αγίου Νικολάου (15:00)
Α:
1ος – Βόρειος Όμιλος
Γήπεδο Αυλιωτών Εθνικός Περουλάδων - ΑΕ Φαιάκων (15:00)
Γήπεδο Βλάσση Ατρόμητος Άφρας - ΓΕΠ (15:00)
Αθλητικό Κέντρο Κανονιού ΠΑΟ Σφακιανάκης - Ομόνοια (15:00)
2ος – Νότιος Όμιλος
Γήπεδο Περιβολίου Κρόνος Αργυράδων - Ποσειδών Βιταλάδων (15:00)
Κυριακή 7 Νοεμβρίου
Α1:
Αθλητικό Κέντρο Κανονιού ΑΕ Καναλίων - ΑΟ Παξοί (13:45)
Γήπεδο Περιβολίου Αναγέννηση Περιβολίου - ΑΣ Θιναλιακός (15:00)
Γήπεδο Καρουσάδων Ολυμπιάδα Καρουσάδων - Αχιλλέας Νυμφών (15:00)
Γήπεδο Στρογγυλής Αστέρας Μωραϊτίκων - Οδυσσέας Αυλιωτών (15:00)
Α:
1ος – Βόρειος Όμιλος
Γήπεδο Βλάσση Κεραυνός Ποταμού - ΑΟ Κοντόκαλι (11:30)
Αθλητικό Κέντρο Κανονιού ΑΣ Τραβέρσο - Δίας Κασσιώπης (16:30)
Γήπεδο Σκριπέρου ΠΑΟ Κορακιάνας - Ηρακλής Σφακερών (11:30)
2ος – Νότιος Όμιλος
Γήπεδο Ολύμπου ΑΟ Κέρκυρα - Ηρακλής Αγίων Δέκα (11:30)
Γήπεδο Ολύμπου ΑΠΣ Μπενίτσες - Μέγας Αλέξανδρος (15:00)
Γήπεδο Λευκίμμης Κεραυνός Δραγωτινών - ΑΕ Κανονίου (15:00)
ΟΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
Α1 ΕΠΣΚ – 5 αγώνες
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ 15 (26-3) 5-0-0
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ 15 (26-3) 5-0-0
ΑΟ ΠΑΞΟΙ 13 (14-5) 4-1-0
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13 (11-5) 4-1-0
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ 12 (15-5) 4-0-1
ΑΟ ΚΑΒΟΣ 9 (7 – 1) 3-0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ 7 (6-8) 2-1-2
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ 6 (5-11) 2-0-3
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ 3 (6-13) 1-0-4
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 3 (5-12) 1-0-4
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ 3 (6-15) 1-0-4
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ 3 (4-19) 1-0-4
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ 1 (3-9) 0-1-3
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ 0 (4-21) 0-0-5 ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α΄ΕΠΣΚ – 1Ος Όμιλος (2 αγώνες)
ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΙΑΚΗΣ 6 (16-1) 2-0-0
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ 6 (11-2) 2-0-0
ΠΑΟΚ 6 (9-1) 2-0-0
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ 6 (6-0) 2-0-0
ΓΕ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ * 3 (3-0) 1-0-0
ΑΣ ΤΡΑΒΕΡΣΟ 3 (3-4) 1-0-1
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ 3 (1-3) 1-0-1
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ* 0 (2-3) 0-0-1
ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ 0 (0-4) 0-0-2
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 0 (1-13) 0-0-2
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ 0 (1-16) 0-0-2
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ 0 (0-6) 0-0-2 ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ
*Από 1 αγώνα
Α΄ΕΠΣΚ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΝΟΤΙΟΣ)
ΑΠΣ ΚΡΟΝΟΣ 6 (4-0) 2-0-0
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ 6 (6-2) 2-0-0
ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 1 (4-1) 1-1-0
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ 4 (4-2) 1-1-0
ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3 (4-3) 1-0-1
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ 3 (5-5) 1-0-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ 3 (4-4) 1-0-1
ΑΓΣ ΟΡΦΕΑΣ 2 (2-2) 0-2-0
ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ 2 (2-2) 0-2-0
ΑΕ ΚΑΝΟΝΙΟΥ 0 (1-3) 0-0-2
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ 0 (0-6) 0-0-2 ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ
ΝΕΟΣ 2017 0 (0-6) 0-0-0 ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ