Το πρόγραμμα και η διαιτησία των αναμετρήσεων του Σαββατοκύριακου (13-14/11) για την 7η αγωνιστική της Α1 και 4η της Α΄ΕΠΣΚ
Α1΄
Σάββατο 13 Νοεμβρίου 2021, ώρα 15.00
Θιναλιακός - Αστέρας Λιαπάδων (Φίτσας - Σάτκλιφ – Γραμμένος)
Κυριακή 14 Νοεμβρίου 2021
ΑΟ Παξών - Αναγέννηση Περιβολίου (12:45 – Δράμπαλος – Σκορδίλης- Μπέκαρης)
Αστέρας Πετριτή - Οδυσσέας Αυλιωτών (Κάντας - Σταμάτης – Γκιόκας)
Αχιλλέας Νυμφών - Αστέρας Μωραϊτίκων (Βλάσσης - Ίσερης – Κυπριώτης)
AE Kαναλίων - ΑΟ Κάβος (17:45 Μαργαρίτης - Γραμμένος – Αγιώτατος)
Βαθμολογία
Α1 ΕΠΣΚ – 6 αγώνες
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ 18 (28-3) 6-0-0
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ 18 (29-5) 6-0-0
ΑΟ ΠΑΞΟΙ 16 (18-7) 5-1-0
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14 (11-5) 4-2-0
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ 12 (15-7) 4-0-2
ΑΟ ΚΑΒΟΣ 9 (7 – 1) 3-0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ 7 (8-11) 2-1-3
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ 7 (5-11) 2-1-3
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ 5 (7-12) 1-2-3
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ 3 (8-17) 1-0-5
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 3 (5-12) 1-0-4
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ 4 (8-17) 1-1-4
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ 3 (4-21) 1-0-5
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ 0 (4-24) 0-0-6 ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ
Α΄
1ος (Βόρειος) Όμιλος
Σάββατο 13 Νοεμβρίου 2021, ώρα 15.00
ΑΕ Φαιάκων - ΑΣ Τραβέρσο (Κάντας - Σταμάτης – Κυπριώτης)
Δίας Κασσιώπης - Κεραυνός Ποταμού (Διαβάτης - Μερκούρης – Βασιλείου)
Ομόνοια - ΠΑΟ Κορακιάνας (17:15 – Τόμπρος - Γκιόκας – Δημητράς)
2ος (Νότιος) Όμιλος
Θύελλα - Κρόνος Αργυράδων (Βλάσσης - Μιχαλάς – Μπέκαρης)
Ποσειδώνας Βιταλάδων - Κεραυνός Δραγωτινών (Μίχος - Γεωργοτάς – Σακκάς)
ΑΕ Κανονίου - ΑΟ Κέρκυρα (Μαργαρίτης - Σκορδίλης – Αγιώτατος)
Ορφέας - Ηρακλής Αγίων Δέκα (Δράμπαλος - Ίσερης – Μάρτης)
Α΄ΕΠΣΚ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΝΟΤΙΟΣ)
Βαθμολογία (3 αγώνες)
ΑΠΣ ΚΡΟΝΟΣ 9 (7-1) 3-0-0
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ 7 (7-2) 2-1-0
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ 6 (7-5) 2-0-1
ΑΓΣ ΟΡΦΕΑΣ 5 (5-2) 1-2-0
ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ 5 (7-4) 1-2-0
ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ* 4 (6-1) 1-1-0
ΑΕ ΚΑΝΟΝΙΟΥ 0 (4-3) 1-0-2
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ 3 (5-7) 1-0-2
ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3 (6-8) 1-0-2
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ 3 (4-7) 1-0-2
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ 0 (0-6) 0-0-2 ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ
ΝΕΟΣ 2017 0 (0-9) 0-0-3 ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ
- Έναν αγώνα λιγότερο με ΑΟ Συναράδων που έχει αποχωρήσει
Κυριακή 14 Νοεμβρίου 2021
1ος (Βόρειος) Όμιλος
Ατρόμητος Άφρας - Εθνικός Περουλάδων (Διαβάτης - Καββαδίας Μ. – Δημητράς)
ΓΕΠ - ΠΑΟ Σφακιανάκης (Τόμπρος - Σερίφης – Βασιλείου)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α΄ΕΠΣΚ – 1ος Όμιλος (3 αγώνες)
ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΙΑΚΗΣ 9 (25-1) 3-0-0
ΠΑΟΚ 9 (14-1) 3-0-0
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ 9 (15-4) 3-0-0
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ 9 (8-0) 3-0-0
ΓΕ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ 4 (6-5) 1-1-1
ΑΣ ΤΡΑΒΕΡΣΟ 4 (3-4) 1-1-1
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ 3 (1-5) 1-0-2
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 3 (4-13) 1-0-2
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ 1 (3-13) 0-1-2
ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ 0 (0-4) 0-0-3
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ 0 (1-21) 0-0-3
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ 0 (0-6) 0-0-2 ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ