Αστέρας Πετριτή και Θιναλιακός στην Α1, ΠΑΟ Σφακιανάκης, ΠΑΟΚ, ΑΕ Φαιάκων στον 1ο όμιλο και Κρόνος στον 2ο όμιλο της Α οδηγούν την κούρσα έχοντα μέχρι τώρα μόνο νίκες
Αναλυτικά:
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ : 2 - 0
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ : 4 - 0
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ : 2 - 1
ΑΟ ΠΑΞΟΙ - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ : 1 - 2
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ 21 (30-3) 7-0-0
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ 21 (31-6) 7-0-0
ΑΟ ΠΑΞΟΙ 16 (19-9) 5-1-1
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ* 14 (11-5) 4-2-0
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ * 12 (15-7) 4-0-2
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ 10 (10-12) 3-1-3
ΑΟ ΚΑΒΟΣ* 9 (10-10) 3-0-3
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ 8 (11-12) 2-2-3
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 7 (10-14) 2-1-4
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ 7 (6-13) 2-1-4
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ 6 (8-17) 2-0-5
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ* 3 (8-17) 1-0-5
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ 3 (4-25) 1-0-6
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ
*Έναν αγώνα λιγότερο
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(8η αγωνιστική)
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ - ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ - ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΒΟΣ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α΄ΕΠΣΚ
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ - ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ : 0 - 2
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ – ΑΣ ΤΡΑΒΕΡΣΟ : 5 - 1
ΓΕ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΙΑΚΗΣ : 2 - 3
ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ : 3 - 1
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΑΟΚ : 0 - 4
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΙΑΚΗΣ 12 (28-3) 4-0-0
ΠΑΟΚ 12 (18-1) 4-0-0
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ 12 (13-1) 4-0-0
ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ 9 (15-6) 3-0-1
ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ 6 (6-5) 2-0-2
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ 6 (3-5) 2-0-2
ΓΕ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ 4 (8-8) 1-1-2
ΑΣ ΤΡΑΒΕΡΣΟ 3 (4-12) 1-0-3
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ 3 (5-16) 1-0-3
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ 3 (4-21) 1-0-3
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ 1 (3-17) 0-1-3
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(5η αγωνιστική)
ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ - ΑΣ ΤΡΑΒΕΡΣΟ
ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΙΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
ΠΑΟΚ - ΓΕ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ - ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ - ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ - ΑΠΣ ΚΡΟΝΟΣ : 0 - 1
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ : 6 - 1
ΑΕ ΚΑΝΟΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ : 0 - 1
ΑΓΣ ΟΡΦΕΑΣ - ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ : 0 - 0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΠΣ ΚΡΟΝΟΣ 12 (8-1) 4-0-0
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ 9 (13-6) 3-0-1
ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ 8 (10-4) 2-2-0
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ 7 (7-3) 2-1-1
ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ* 7 (4-1) 2-1-0
ΑΓΣ ΟΡΦΕΑΣ 6 (5-2) 1-3-0
ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6 (9-8) 2-0-2
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ 4 (5-7) 1-1-2 4-1
ΑΕ ΚΑΝΟΝΙΟΥ 3 (4-4) 1-0-3
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ 3 (5-13) 1-0-3
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ
ΝΕΟΣ 2017 ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ
- Έναν αγώνα λιγότερο που θα κερδίσει με 3 – 0 λόγω αποχώρησης του ΑΟ ΣΙΝΑΡΑΔΩΝ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(5η αγωνιστική)
ΑΠΣ ΚΡΟΝΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ
ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ - ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ
ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ - ΝΕΟΣ 2017
ΑΓΣ ΟΡΦΕΑΣ - ΑΕ ΚΑΝΟΝΙΟΥ
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ - ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ