Αναλυτικά:
Α1' ΕΠΣΚ - 23η αγωνιστική
Σάββατο 26 Μαρτίου
ΑΕ Καναλίων - Οδυσσέας Αυλιωτών 0 – 2
Διαιτητής: Γιώργος Φίτσας
Βοηθοί: Στεφανία Σάτκλιφ - Μιχάλης Γραμμένος
Παρατηρητής αγώνα: Ανδρέας Σουέρεφ
ΑΟ Κάβος - Όλυμπος Γαρίτσας 0 - 3
Διαιτητής: Βασίλης Μπέκαρης
Βοηθοί: Γιάννης Σταμάτης - Θανάσης Ίσερης
Παρατηρητής αγώνα: Γιάννης Ρώσσης
Αναγέννηση Περιβολίου - Αστέρας Μωραϊτίκων 4 - 0
Διαιτητής: Δημήτρης Κάντας
Βοηθοί: Σπύρος Γκιόκας - Νίκος Κοσκινάς
Παρατηρητής αγώνα: Προκόπης Βλαχόπουλος
Ατρόμητος Στρογγυλής - Αχιλλέας Νυμφών (0-3 α.α.)
Κυριακή 27 Μαρτίου - Ώρα 16:00
Αστέρας Πετριτή - Θιναλιακός
Διαιτητής: Αλέξανδρος Κατσικογιάννης (ΕΠΣ Ηπείρου)
Βοηθοί: Γεράσιμος Μιχαλάς - Γιάννης Μίχος
Παρατηρητής αγώνα: Νίκος Χρυσικόπουλος & Ανδρέας Σουέρεφ
12:30 ΑΟ Παξοί - Κεραυνός Αγίου Νικολάου
Διαιτητής: Βασίλης Μπέκαρης
Βοηθοί: Γιάννης Σταμάτης - Χρήστος Διαβάτης
Ολυμπιάδα Καρουσάδων - Αστέρας Λιαπάδων
Διαιτητής: Γιώργος Φίτσας
Βοηθοί: Στεφανία Σάτκλιφ - Διονύσης Μάρτης
Παρατηρητής αγώνα: Φάνης Αυλωνίτης
Α' ΕΠΣΚ - 1ος (ΒΟΡΕΙΟΣ) ΟΜΙΛΟΣ
19η αγωνιστική
Σάββατο 26 Μαρτίου
Εθνικός Περουλάδων - ΠΑΟ Κορακιάνας 0 - 1
Διαιτητής: Χάρης Μαργαρίτης
Βοηθοί: Γεράσιμος Μιχαλάς - Σπύρος Μερκούρης
Παρατηρητής αγώνα: Αλέξανδρος Λάτσας
Ηρακλής Σφακερών - Κεραυνός Ποταμού 3 - 0
Διαιτητής: Διονύσης Μάρτης
Βοηθοί: Μιχάλης Καββαδίας - Άγγελος Μπαλός
Παρατηρητής αγώνα: Μιχάλης Κούδας
Δίας Κασσιόπης - Ατρόμητος Άφρας 0 - 0
Διαιτητής: Θωμάς Βλάσσης
Βοηθοί: Δημήτρης Βασιλείου - Φάνης Σακκάς
Παρατηρητής αγώνα: Γιώργος Μιχαλιτσιάνος
ΑΟ Κοντόκαλι - ΠΑΟ Σφακιανάκης (0-3 α.α.)
Κυριακή 27 Μαρτίου - Ώρα 16:00
(17:00) Ομόνοια - ΑΣ Τραβέρσο
Διαιτητής: Χάρης Μαργαρίτης
Βοηθοί: Δημήτρης Βασιλείου - Μιχάλης Γραμμένος
Παρατηρητής αγώνα: Δημήτρης Μπόρτς
ΓΕ Παλαιοκαστριτών - ΑΕ Φαιάκων
Διαιτητής: Κώστας Γιούργας
Βοηθοί: Σπύρος Γκιόκας - Γιώργος Κυπριώτης
Παρατηρητής αγώνα: Αλέξανδρος Λάτσας
Α' ΕΠΣΚ - 2ος (ΝΟΤΙΟΣ) ΟΜΙΛΟΣ
19η αγωνιστική
Σάββατο 26 Μαρτίου - Ώρα 16:00
Ορφέας Κανονιού - ΑΟ Κέρκυρα 0 - 2
Διαιτητής: Γιάννης Μίχος
Βοηθοί: Λάκης Αρμενιάκος - Αλέξανδρος Δημητράς
Παρατηρητής αγώνα: Φάνης Αυλωνίτης
ΑΕ Κανονιού - Θύελλα 0 - 0
Διαιτητής: Κώστας Γιούργας
Βοηθοί: Βασίλης Δράμπαλος - Γιώργος Πηγής
Παρατηρητής αγώνα: Περικλής Τόμπρος
Κρόνος Αργυράδων - ΑΟ Σιναράδων (3-0 α.α.)
Νέος 2017 - Ποσειδώνας Βιταλάδων (0-3 α.α.)
Κυριακή 27 Μαρτίου - Ώρα 16:00
Ηρακλής Αγίων Δέκα - ΑΠΣ Μπενίτσες
Διαιτητής: Δημήτρης Κάντας
Βοηθοί: Νίκος Κοσκινάς - Αλέξανδρος Δημητράς
Παρατηρητής αγώνα: Κώστας Ασκητής
Μέγας Αλέξανδρος - Κεραυνός Δραγωτινών
Διαιτητής: Βασίλης Δράμπαλος
Βοηθοί: Σπύρος Μερκούρης - Φάνης Σακκάς
Παρατηρητής αγώνα: Δημήτρης Καλύβας