Aναλυτικά :
Α1΄ ΕΠΣΚ
24η αγωνιστική
Σάββατο 2 Απριλίου
Οδυσσέας Αυλιωτών - Αναγέννηση Περιβολίου 1- 2
Διαιτητής: Μαργαρίτης - Βοηθοί: Μάρτης – Μερκούρης - Παρατηρητής αγώνα: Αυλωνίτης
Όλυμπος - Ολυμπιάδα Καρουσάδων 3 – 0
Διαιτητής: Γιούργας - Βοηθοί: Μιχαλάς – Κοσκινάς - Παρατηρητής αγώνα: Χρυσικόπουλος
Αστέρας Λιαπάδων - Αστέρας Μωραϊτίκων 4 - 0
Διαιτητής: Μπέκαρης - Βοηθοί: Σταμάτης – Καββαδίας - Παρατηρητής αγώνα: Ασκητής
Αχιλλέας Νυμφών - ΑΕ Καναλίων 2 - 0
Διαιτητής: Βλάσσης - Βοηθοί: Γκιόκας – Σακκάς - Παρατηρητής αγώνα: Λάτσας
Κεραυνός Αγίου Νικολάου - ΑΟ Κάβου 1 - 2
Διαιτητής: Δράμπαλος - Βοηθοί: Γραμμένος – Κυπριώτης - Παρατηρητής αγώνα: Γελέκας
Ατρόμητος Στρογγυλής - Αστέρας Πετριτή (0-3 α.α.)
Κυριακή 3 Απριλίου 2022
Θιναλιακός - ΑΟ Παξοί (12:30)
Διαιτητής: Νικόπουλος - Βοηθοί: Γραμμένος – Κοσκινάς - Παρατηρητής αγώνα: Μιχαλιτσιάνος
Α' ΕΠΣΚ – 1ος (ΒΟΡΕΙΟΣ) ΟΜΙΛΟΣ
(20ή αγωνιστική)
Σάββατο 2 Απριλίου
Ατρόμητος Άφρας - ΑΕ Φαιάκων 2 - 4
Διαιτητής: Νικόπουλος - Βοηθοί: Κάντας – Σάτκλιφ - Παρατηρητής αγώνα: Τόμπρος
ΠΑΟ Σφακιανάκης - Δίας Κασσιώπης 1 - 2
Διαιτητής: Μίχος - Βοηθοί: Αγιώτατος – Μπαλός Παρατηρητής αγώνα: Ψαρράς
ΠΑΟ Κορακιάνας - ΑΟ Κοντόκαλι (3-0 α.α.)
Κυριακή 3 Απριλίου - Ώρα έναρξης: 16:30
Ηρακλής Σφακερών - Εθνικός Περουλάδων
Διαιτητής: Βασίλης Δράμπαλος - Βοηθοί: Γιάννης Σταμάτης - Αλέκος Δημητράς - Παρατηρητής αγώνα: Μιχάλης Κούδας
ΑΣ Τραβέρσο» - ΓΕ Παλαιοκαστριτών (19:00)
Διαιτητής: Διονύσης Μάρτης - Βοηθοί: Δημήτρης Κάντας - Γιώργος Πηγής
Παρατηρητής αγώνα: Φάνης Αυλωνίτης
Κεραυνός Ποταμού - Ομόνοια
Διαιτητής: Δημήτρης Κάντας - Βοηθοί: Χρήστος Διαβάτης - Φάνης Σακκάς
Παρατηρητής αγώνα: Κώστας Ασκητής
Α' ΕΠΣΚ – 2ος (ΝΟΤΙΟΣ) ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
Κυριακή 3 Απριλίου - Ώρα 16:30
Ορφέας Κανονιού - Κρόνος Αργυράδων
Διαιτητής: Μπέκαρης - Βοηθοί: Αγιώτατος – Κυπριώτης - Παρατηρητής αγώνα: Καλύβας
Θύελλα - Ποσειδώνας Βιταλάδων
Διαιτητής: Μίχος - Βοηθοί: Γκιόκας – Καββαδίας - Παρατηρητής αγώνα: Μπόρτς
ΑΠΣ Μπενίτσες - ΑΕ Κανονιού (13.30)
Διαιτητής: Γιούργας - Βοηθοί: Βλάσσης – Μερκούρης - Παρατηρητής αγώνα: Βλαχόπουλος
ΑΟ Σιναράδων - Ηρακλής Αγίων Δέκα (0-3 α.α.)
Κεραυνός Δραγωτινών - Νέος 2017 (3-0 α.α.)
Τετάρτη 6 Απριλίου
ΑΟ Κέρκυρα - Μέγας Αλέξανδρος (16:00)