Αποτελέσματα του σαββατοκύριακου 3-4/12 & βαθμολογίες στην ΕΠΣΚ
Αναλυτικά:
Α’ ΕΠΣΚ
7η αγωνιστική
Σάββατο 3 Δεκεμβρίου
Αναγέννηση Περιβολίου – ΑΟ Κέρκυρα 0-0
ΠΑΟ Κορακιάνας – ΑΟ Κάβος 2-0
ΠΑΟ Σφακιανάκης – Κρόνος 0-0
Κυριακή 4 Δεκεμβρίου
Κεραυνός Αγίου Νικολάου – Αχιλλέας Νυμφών 2-2
Ολυμπιάδα Καρουσάδων – ΟΦΑΜ 2-0
ΑΟ Παξοί – Θιναλιακός Αχαράβης (ΑΝΑΒΟΛΗ)
Οδυσσέας Αυλιωτών – Όλυμπος Κέρκυρας 0-3
Η βαθμολογία σε 7 αγώνες
Θιναλιακός 16 *
ΑΟ Κέρκυρα 16
ΑΠΣ Κρόνος 11
Ολυμπιάδα Καρουσάδων 11
Κεραυνός Αγίου Νικολάου 11
Όλυμπος 10
ΟΦΑΜ 9
Αχιλλέας Νυμφών 9
Αναγέννηση Περιβολίου 8
ΠΑΟ Σφακιανάκης 8 *
ΑΟ Παξοί 5**
ΠΑΟ Κορακιάνας 5
ΑΟ Κάβος 4
Οδυσσέας Αυλιωτών 1
*Ένα αγώνα λιγότερο **Δυο αγώνες λιγότερους
Η επόμενη (8η) αγωνιστική
Κεραυνός Αγίου Νικολάου – Αναγέννηση Περιβολίου
ΑΟ Κέρκυρα – Ολυμπιάδα Καρουσάδων
Αχιλλέας Νυμφών – ΑΟ Παξοί
ΟΦΑΜ – Οδυσσέας Αυλιωτών
Θιναλιακός – ΠΑΟ Κορακιάνας
Όλυμπος – ΠΑΟ Σφακιανάκης
ΑΟ Κάβος – Κρόνος
Β’ ΕΠΣΚ – 2ος (ΒΟΡΕΙΟΣ) ΟΜΙΛΟΣ
7η αγωνιστική
Σάββατο 3 Δεκεμβρίου
ΑΟ Φοίνικες – ΑΣ Τραβέρσο 2-1
Εθνικός Περουλάδων Σιδαρίου – Ηρακλής Σφακερών 2-1
Δίας Κασσιόπης – ΑΕ Φαιάκων 0-3
Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου
16:00 ΑΕ Κανονιού – Ατρόμητος Άφρας
ΑΟ Κοντόκαλι – ΓΕ Παλαιοκαστριτών (0-3 α.α)
Η βαθμολογία σε 7 αγώνες
ΑΕ Φαιάκων 21
Δίας Κασσιώπης 18
Εθνικός Περουλάδων Σιδαρίου 13
Ηρακλής Σφακερών 11
ΓΕ Παλαιοκαστριτών 10
ΑΟ Φοίνικες 10
ΑΕ Κανονιού 5 *
ΑΣ Τραβέρσο 5
Ατρόμητος Άφρας 4 *
ΑΟ Κοντόκαλι Αποχώρησε
*Έναν αγώνα λιγότερο
Η επόμενη (8η) αγωνιστική
ΑΣ Τραβέρσο – Εθνικός Περουλάδων
ΑΕ Φαιάκων – Ηρακλής Σφακερών
Δίας Κασσιόπης – ΑΕ Κανονιού
ΓΕ Παλαιοκαστριτών – ΑΟ Φοίνικες
Ατρόμητος Άφρας – ΑΟ Κοντόκαλι (3-0 α.α)
Β’ ΕΠΣΚ – 2ος (ΝΟΤΙΟΣ) ΟΜΙΛΟΣ
7η αγωνιστική
Κυριακή 4 Δεκεμβρίου
Βολίδα Κάτω Γαρούνα – Θύελλα Γαρίτσας 6-1
ΑΟ Βασιλάτικα – Μέγας Αλέξανδρος 0-7
ΑΕ Καναλίων – Ομόνοια Γαστουρίου 0 - 10
Ηρακλής Αγίων Δέκα – Αστέρας Μωραϊτίκων 2 - 2
Κεραυνός Δραγωτινών – ΑΠΣ Μπενίτσες 0 -10
Η βαθμολογία σε 7 αγώνες
Ομόνοια Γαστουρίου 19
ΑΠΣ Μπενίτσες 18
Βολίδα Κάτω Γαρούνα 15
Ηρακλής Αγίων Δέκα 14
Μέγας Αλέξανδρος 13
Αστέρας Μωραϊτίκων 11
Θύελλα 6
Κεραυνός Δραγωτινών 3
ΑΕ Καναλίων 1
ΑΟ Βασιλάτικα 1
Η επόμενη (8η) αγωνιστική
Ομόνοια Γαστουρίου – Ηρακλής Αγίων Δέκα
Θύελλα – ΑΟ Βασιλάτικα
ΑΠΣ Μπενίτσες – Μέγας Αλέξανδρος
Αστέρας Μωραϊτίκων – Βολίδα Κάτω Γαρούνα
Κεραυνός Δραγωτινών – ΑΕ Καναλίων