Αναλυτικά το πρόγραμμα και οιβαθμολογίες:
Α1' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Νότιος Όμιλος (3η αγωνιστική)
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020, 15:15
Ατρόμητος Στρογγυλής - Αναγέννηση Περιβολίου
Αστέρας Πετριτή - Κεραυνός Αγίου Νικολάου
Κυριακή 1η Νοεμβρίου 2020
12:30 Φαίακας Μαραθιά - ΑΟ Παξοί
ΑΟ Κάβος - Βολίδα Κάτω Γαρούνα (3-0 α.α.)
Η βαθμολογία (σε δύο αγωνιστικές):
Κεραυνός Αγίου Νικολάου 6
Αναγέννηση Περιβολίου 6
Αστέρας Πετριτή 4
Φαίαξ Μαραθιά 3
ΑΟ Παξοί 3
Ατρόμητος Στρογγυλής 1
ΑΟ Κάβος 0
Βολίδα Κάτω Γαρούνα Αποχώρησε
Βόρειος Όμιλος (3η αγωνιστική)
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020 15:15
Ολυμπιάδα Καρουσάδων - Νέος 2017
Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2020
Αστέρας Λιαπάδων - Όλυμπος Κέρκυρας
ΑΕ Καναλίων - Θιναλιακός Αχαράβης
Οδυσσέας Αυλιωτών - Αχιλλέας Νυμφών
Η βαθμολογία (σε δυο αγωνιστικές):
Νέος 2017 6
Θιναλιακός Αχαράβης 6
ΑΕ Καναλίων 6
Όλυμπος Κέρκυρας 3
Αχιλλέας Νυμφών 3
Ολυμπιάδα Καρουσάδων 0
Οδυσσέας Αυλιωτών 0
Αστέρας Λιαπάδων 0
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
1ος - Νότιος Όμιλος (3η αγωνιστική)
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020, 15:15
ΑΠΣ Μπενίτσες - Ποσειδώνας Βιταλάδων
Κρόνος Αργυράδων - Αστέρας Μωραϊτίκων
Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2020, 15:15
Ηρακλής Αγίων Δέκα - Κεραυνός Δραγωτινών
11:45 ΑΟ Σιναράδων - ΑΟ Βασιλάτικα
Η βαθμολογία (σε 2 αγωνιστικές):
Ποσειδώνας Βιταλάδων 6
Κρόνος Αργυράδων 4
Αστέρας Μωραϊτίκων 4
Ηρακλής Αγίων Δέκα 3
ΑΠΣ Μπενίτσες 2
ΑΟ Βασιλάτικα 1
ΑΟ Σιναράδων 1
2ος - Όμιλος Κέντρου (3η αγωνιστική)
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020, 15:15
Κεραυνός Ποταμού - ΑΟ Κοντόκαλι
Ομόνοια Γαστουρίου - ΠΑΟΣ Κανονιού
Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2020
11:45 Ατρόμητος Άφρας - Θύελλα Γαρίτσας
15:15 Μέγας Αλέξανδρος - ΑΟ Κέρκυρα
Ρεπό: Άρης Μέσης
Η βαθμολογία (σε δυο αγωνιστικές):
Μέγας Αλέξανδρος 6
ΑΟ Κέρκυρα 6
ΠΑΟΣ Κανονιού 6
Ομόνοια Γαστουρίου 3
Ατρόμητος Άφρας 3
ΑΟ Κοντόκαλι 0
Θύελλα Γαρίτσας 0
Κεραυνός Ποταμού 0
Άρης Μέσης 0
3ος - Βόρειος Όμιλος (3η αγωνιστική):
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020, 15:15
Εθνικός Περουλάδων - ΑΕ Αρίλλα/Καββαδάδων
ΑΕ Φαιάκων - ΠΑΟ Κορακιάνας
Κυριακή 1η Νοεμβρίου 2020, 15:15
Ηρακλής Σφακερών - ΓΕ Παλαιοκαστριτών
Τραβέρσο - Δίας Κασσιώπης
Η βαθμολογία (σε δύο αγωνιστικές):
ΠΑΟ Κορακιάνας 6
ΑΕ Φαιάκων 4
Εθνικός Περουλάδων 4
ΓΕ Παλαιοκαστριτών 3
ΑΕ Αρίλλα/Καββαδδάδων 2
Δίας Κασσιώπης 1
Ηρακλής Σφακερών 1
Τραβέρσο 0