Πρεμιέρα στη Γ΄ Εθνική το Σαββατοκύριακο 23 - 24/10 Εκτός η ΑΕ Λευκίμμης Σάββατο 23/10 με Ποσειδώνα Μηχανιώνας - Εντός ο ΟΦΑΜ με Θύελλα Σαρακηνών Κυριακή 24/10
Αναλυτικά:
Ποσειδώνας Νέας Μηχανιώνας - ΑΕ Λευκίμμης
Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2021
12:00
Γήπεδο Νέας Μηχανιώνας
Διαιτησία: Αργυρός Βασίλης - Απόστολος, Αδραμάνης Δημήτρης, Αρεστός Νίκος (ΕΠΣ Πέλλας)
ΟΦΑΜ - Θύελλα Σαρακηνών
Κυριακή 24 Οκτωβρίου 2021
15:00
Γήπεδο Αγίου Ματθαίου
Διαιτησία: Πιγγιού Ειρήνη (ΕΠΣ Θεσπρωτίας) , Μάνος Δημήτρης, Αθανασίου Άγγελος (ΕΠΣ Άρτας)
ΑΕ Λευκίμμης - ΟΦΑΜ στον 2ο Όμιλο
Οι ομάδες στον 2ο Όμιλο (υποβιβάζονται 5): Ηρακλής Αμπελοκήπων, Μακεδονικός, Ποσειδώνας Μηχανιώνας, Εδεσσαϊκός, Αναγέννηση Γιαννιτσών, Θύελλα Σαρακηνών, Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων, ΑΕΠ Κοζάνης, ΦΣ Κοζάνη, Αστέρας Καληράχης, ΑΕ Λευκίμμης, ΟΦ Αγίου Ματθαίου (ΟΦΑΜ).
Η σέντρα του πρωταθλήματος έχει οριστεί για τις 24 Οκτωβρίου, ενώ η ολοκλήρωση της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος αναμένεται στις 3 Απριλίου, για να ακολουθήσουν οι αγώνες μπαράζ.
Την 1η αγωνιστική η ΑΕ Λευκίμμης θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τον Ποσειδώνα Νέας Μηχανιώνας, ενώ ο ΟΦΑΜ υποδέχεται στο γήπεδο του Αγίου Ματθαίου τη Θύελλα Σαρακηνών
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
1η αγωνιστική |
|
|
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων |
- |
Μακεδονικός |
Κοζάνη |
- |
Εδεσσαϊκός |
Ποσειδών Μηχανιώνας |
- |
ΑΕ Λευκίμμης |
ΟΦ Αγίου Ματθαίου |
- |
Θύελλα Σαρακηνών |
Ηρακλής Αμπελοκήπων |
- |
ΑΕΠ Κοζάνης |
ΑΣ Γιαννιτσά |
- |
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης |
2η αγωνιστική |
|
|
Κοζάνη |
- |
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων |
Μακεδονικός |
- |
Ποσειδών Μηχανιώνας |
Εδεσσαϊκός |
- |
ΟΦ Αγίου Ματθαίου |
ΑΕ Λευκίμμης |
- |
Ηρακλής Αμπελοκήπων |
Θύελλα Σαρακηνών |
- |
ΑΣ Γιαννιτσά |
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης |
- |
ΑΕΠ Κοζάνης |
3η αγωνιστική |
|
|
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων |
- |
Ποσειδών Μηχανιώνας |
ΟΦ Αγίου Ματθαίου |
- |
Κοζάνη |
Ηρακλής Αμπελοκήπων |
- |
Μακεδονικός |
ΑΣ Γιαννιτσά |
- |
Εδεσσαϊκός |
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης |
- |
ΑΕ Λευκίμμης |
ΑΕΠ Κοζάνης |
- |
Θύελλα Σαρακηνών |
4η αγωνιστική |
|
|
ΟΦ Αγίου Ματθαίου |
- |
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων |
Ποσειδών Μηχανιώνας |
- |
Ηρακλής Αμπελοκήπων |
Κοζάνη |
- |
ΑΣ Γιαννιτσά |
Μακεδονικός |
- |
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης |
Εδεσσαϊκός |
- |
ΑΕΠ Κοζάνης |
Θύελλα Σαρακηνών |
- |
ΑΕ Λευκίμμης |
5η αγωνιστική |
|
|
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων |
- |
Ηρακλής Αμπελοκήπων |
ΑΣ Γιαννιτσά |
- |
ΟΦ Αγίου Ματθαίου |
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης |
- |
Ποσειδών Μηχανιώνας |
ΑΕΠ Κοζάνης |
- |
Κοζάνη |
Θύελλα Σαρακηνών |
- |
Μακεδονικός |
ΑΕ Λευκίμμης |
- |
Εδεσσαϊκός |
6η αγωνιστική |
|
|
ΑΣ Γιαννιτσά |
- |
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων |
Ηρακλής Αμπελοκήπων |
- |
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης |
ΟΦ Αγίου Ματθαίου |
- |
ΑΕΠ Κοζάνης |
Ποσειδών Μηχανιώνας |
- |
Θύελλα Σαρακηνών |
Κοζάνη |
- |
ΑΕ Λευκίμμης |
Μακεδονικός |
- |
Εδεσσαϊκός |
7η αγωνιστική |
|
|
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων |
- |
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης |
ΑΕΠ Κοζάνης |
- |
ΑΣ Γιαννιτσά |
Θύελλα Σαρακηνών |
- |
Ηρακλής Αμπελοκήπων |
ΑΕ Λευκίμμης |
- |
ΟΦ Αγίου Ματθαίου |
Εδεσσαϊκός |
- |
Ποσειδών Μηχανιώνας |
Μακεδονικός |
- |
Κοζάνη |
8η αγωνιστική |
|
|
ΑΕΠ Κοζάνης |
- |
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων |
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης |
- |
Θύελλα Σαρακηνών |
ΑΣ Γιαννιτσά |
- |
ΑΕ Λευκίμμης |
Ηρακλής Αμπελοκήπων |
- |
Εδεσσαϊκός |
ΟΦ Αγίου Ματθαίου |
- |
Μακεδονικός |
Ποσειδών Μηχανιώνας |
- |
Κοζάνη |
9η αγωνιστική |
|
|
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων |
- |
Θύελλα Σαρακηνών |
ΑΕ Λευκίμμης |
- |
ΑΕΠ Κοζάνης |
Εδεσσαϊκός |
- |
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης |
Μακεδονικός |
- |
ΑΣ Γιαννιτσά |
Κοζάνη |
- |
Ηρακλής Αμπελοκήπων |
Ποσειδών Μηχανιώνας |
- |
ΟΦ Αγίου Ματθαίου |
10η αγωνιστική |
|
|
ΑΕ Λευκίμμης |
- |
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων |
Θύελλα Σαρακηνών |
- |
Εδεσσαϊκός |
ΑΕΠ Κοζάνης |
- |
Μακεδονικός |
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης |
- |
Κοζάνη |
ΑΣ Γιαννιτσά |
- |
Ποσειδών Μηχανιώνας |
Ηρακλής Αμπελοκήπων |
- |
ΟΦ Αγίου Ματθαίου |
11η αγωνιστική |
|
|
Εδεσσαϊκός |
- |
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων |
Μακεδονικός |
- |
ΑΕ Λευκίμμης |
Κοζάνη |
- |
Θύελλα Σαρακηνών |
Ποσειδών Μηχανιώνας |
- |
ΑΕΠ Κοζάνης |
ΟΦ Αγίου Ματθαίου |
- |
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης |
Ηρακλής Αμπελοκήπων |
- |
ΑΣ Γιαννιτσά |