Ο ΔΕΔΔΗΕ Περιοχής Κέρκυρας, σας ενημερώνει ότι, την ΤΡΙΤΗ 23–07-2024 & την ΠΕΜΠΤΗ 25-07-2024 θα πραγματοποιηθεί από 08:30π.μ. έως 13:00, Διακοπή Ρεύματος με σκοπό την εκτέλεση αναγκαίων εργασιών πάνω στις Κεντρικές Γραμμές Μέσης Τάσης και στις εγκαταστάσεις αυτών, στις παρακάτω περιοχές:
- MEΣΟΓΓΗ
- ΜΩΡΑΪΤΙΚΑ
- ΧΛΩΜΟΤΙΑΝΑ
- ΤΣΑΚΙ ΜΠΕΝΙΤΣΩΝ
- ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝ
- ΨΑΡΑΣ
Επειδή είναι πιθανόν οι εργασίες να ολοκληρωθούν νωρίτερα από τον καθορισμένο χρόνο, θα πρέπει τα Δίκτυα του ΔΕΔΔΗΕ να θεωρούνται συνεχώς “ΥΠΟ ΤΑΣΗ”.
Ο ΔΕΔΔΗΕ ζητάει την κατανόησή σας.