Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής Α και Β ΕΠΣ Κέρκυρας.
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΚ
4η αγωνιστική
Όλυμπος Κέρκυρας – ΟΦΑΜ 0-0
ΠΑΟ Κορακιάνας – Ολυμπιάδα Καρουσάδων 2-2
Κρόνος Αργυράδων – ΑΟ Κέρκυρα 1-0
Οδυσσέας Αυλιωτών – ΑΟ Παξοί (ΑΝΑΒΟΛΗ)
Θιναλιακός Αχαράβης – Αναγέννηση Περιβολίου 1-0
Η βαθμολογία (4η αγωνιστική)
Θιναλιακός Αχαράβης 10
ΑΟ Κέρκυρα 9
Όλυμπος Κέρκυρας 7 *
Κρόνος Αργυράδων 6 *
Αχιλλέας Νυμφών 5
ΠΑΟ Σφακιανάκης 5
ΟΦΑΜ 5*
Αναγέννηση Περιβολίου 3 *
Κεραυνός Αγίου Νικολάου 3 *
ΑΟ Κάβος 3
ΠΑΟ Κορακιάνας 2
Ολυμπιάδα Καρουσάδων 2
Οδυσσέας Αυλιωτών 1**
ΑΟ Παξοί 1*
*Έναν αγώνα λιγότερο **Δυο αγώνες λιγότερους
Η επόμενη (5η) αγωνιστική
Σαββατοκύριακο 19-20 Νοεμβρίου
Αναγέννηση Περιβολίου – ΟΦΑΜ
Αχιλλέας Νυμφών – Θιναλιακός Αχαράβης
ΑΟ Κέρκυρα – Όλυμπος Γαρίτσας
Κεραυνός Αγίου Νικολάου – ΑΟ Κάβος
Ολυμπιάδα Καρουσάδων – Κρόνος Αργυράδων
ΑΟ Παξοί – ΠΑΟ Σφακιανάκης
Οδυσσέας Αυλιωτών – ΠΑΟ Κορακιάνας
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ –1ος ( ΒΟΡΕΙΟΣ) ΟΜΙΛΟΣ
Εθνικός Περουλάδων Σιδαρίου – ΑΕ Φαιάκων 0-2
ΑΣ Τραβέρσο – Ατρόμητος Άφρας 0-3
Ηρακλής Σφακερών – ΓΕ Παλαιοκαστριτών 1-0
ΑΟ Φοίνικες – ΑΕ Κανονιού 3-2
Δίας Κασσιόπης – ΑΟ Κοντόκαλι 3-0 (α.α)
Η βαθμολογία ( 4η αγωνιστική)
Δίας Κασσιώπης 12
ΑΕ Φαιάκων 9 *
Ηρακλής Σφακερών 7
ΑΟ Φοίνικες 6*
Εθνικός Περουλάδων Σιδαρίου 6 *
ΑΕ Κανονιού 5
Ατρόμητος Άφρας 3 *
ΑΣ Τραβέρσο) 2
ΓΕ Παλαιοκαστριτών 1
ΑΟ Κοντόκαλι ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ
*Έναν αγώνα λιγότερο
Η επόμενη (5η) αγωνιστική
Σαββατοκύριακο 19-20 Νοεμβρίου
Ατρόμητος Άφρας – ΑΕ Φαιάκων
ΑΟ Φοίνικες – Δίας Κασσιόπης
ΓΕ Παλαιοκαστριτών – ΑΣ Τραβέρσο
ΑΕ Κανονιού – Εθνικός Περουλάδων
ΑΟ Κοντόκαλι – Ηρακλής Σφακερών
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2Ος (ΝΟΤΙΟΣ) ΟΜΙΛΟΣ
4η αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος – Αστέρας Μωραϊτίκων 4-3
Θύελλα – Ομόνοια Γαστουρίου 0-3
Κεραυνός Δραγωτινών – Ηρακλής Αγίων Δέκα 0-5
ΑΟ Βασιλάτικα – ΑΠΣ Μπενίτσες 1-7
Βολίδα Κάτω Γαρούνα – ΑΕ Καναλίων 8-1
Η βαθμολογία (4η αγωνιστική)
ΑΠΣ Μπενίτσες 12
Μέγας Αλέξανδρος 9
Ομόνοια Γαστουρίου 9*
Θύελλα Γαρίτσας 6
Αστέρας Μωραϊτίκων 6
Βολίδα Κάτω Γαρούνα 6
Ηρακλής Αγίων Δέκα 6 *
Κεραυνός Δραγωτινών 0
ΑΕ Καναλίων 0 *
ΑΟ Βασιλάτικα 0 *
*Έναν αγώνα λιγότερο
Η επόμενη (5η) αγωνιστική
(Σαββατοκύριακο 19-20 Νοεμβρίου)
Ομόνοια Γαστουρίου – ΑΠΣ Μπενίτσες
Βολίδα Κάτω Γαρούνα – Κεραυνός Δραγωτινών
Αστέρας Μωραϊτίκων – Θύελλα Γαρίτσας
ΑΕ Καναλίων – ΑΟ Βασιλάτικα
Ηρακλής Αγίων Δέκα – Μέγας Αλέξανδρος