Το Δ.Σ. της Ένωσης Λειτουργών Μέσης Εκπαίδευσης Κεφαλονιάς Ιθάκης (ΕΛΜΕ ΚΙ) εκφράζει την οδύνη του για τον αδόκητο θάνατο του εκπαιδευτικού Μανώλη Δούλια.
ΕΝΩΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΙΘΑΚΗΣ (ΕΛΜΕ-ΚΙ)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Το Δ.Σ. της Ένωσης Λειτουργών Μέσης Εκπαίδευσης Κεφαλονιάς Ιθάκης (ΕΛΜΕ ΚΙ) εκφράζει την οδύνη του για τον αδόκητο θάνατο του συναδέλφου Μανώλη Δούλια. Ο συνάδελφος υπηρέτησε την εκπαίδευση και το δημόσιο σχολείο ως ένας άξιος εκπαιδευτικός λειτουργός και κέρδισε την εκτίμηση των συναδέλφων και την αγάπη των μαθητών του.
Το Δ.Σ. της ΕΛΜΕΚΙ εκφράζει τα ειλικρινή του συλλυπητήρια στην οικογένεια και στους οικείους του.
Αργοστόλι
Για το ΔΣ της ΕΛΜΕ-ΚΙ
Η Πρόεδρος
Σοφία Ποταμιάνου
Ο Γενικός Γραμματέας
Μάκης Λάγιος
Ο Δήμος Σάμης
Ο Δήμος Σάμης εκφράζει τη βαθύτατη θλίψη του για την απώλεια του Εμμανουήλ Δούλια, πρώην διευθυντή του Γυμνασίου Σάμης και νυν διευθυντή του Γενικού Λυκείου Σάμης.
Ο Δήμος Σάμης είχε άριστη συνεργασία μαζί του ενώ κατά τη διάρκεια της θητείας του προσέφερε σημαντικό έργο στα σχολεία μας. Ο ξαφνικός χαμός του αφήνει μεγάλο κενό στη εκπαιδευτική κοινότητα και βυθίζει στη θλίψη την τοπική κοινωνία. Θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια και τους οικείους του.
Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΑΜΗΣ
Παναγής Δρακουλόγκωνας