Αναλυτικά
Α1 ΕΠΣΚ Η εξ αναβολής 16η αγωνιστική
Σάββατο 5 Μαρτίου 2022 – Ώρα 15:30
Αναγέννηση Περιβολίου - Αστέρας Λιαπάδων
ΚΑΝΤΑΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΡΩΣΣΗΣ
ΑΟ Κάβος - Αστέρας Μωραϊτίκων
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ - ΣΑΚΚΑΣ - ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Π
Θιναλιακός - Αχιλλέας Νυμφών
ΓΙΟΥΡΓΑΣ - ΣΑΤΚΛΙΦ - ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ - ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ Ν
Κυριακή 6 Μαρτίου 2022 – Ώρα 15:30
Ολυμπιάδα - Αστέρας Πετριτή
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ - ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΣ
ΑΟ Παξοί - Οδυσσέας Αυλιωτών
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ
Η βαθμολογία (σε 18 αγωνιστικές)
Θιναλιακός 52
Αστέρας Πετριτή 47 *
Κεραυνός Αγ. Νικολάου ** 36
Όλυμπος** 34
ΑΟ Παξοί 30 *
Αναγέννηση Περιβολίου 28
ΑΟ Κάβος 26
Αχιλλέας Νυμφών 24
Οδυσσέας Αυλιωτών 22
Αστέρας Λιαπάδων 21
Ολυμπιάδα Καρουσάδων 20
ΑΕ Καναλίων 11*
Αστέρας Μωραϊτίκων 8*
Ατρόμητος Στρογγυλής ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ
*Σε 17 αγώνες **Σε 19 αγώνες
Α' ΕΠΣΚ
1ος (ΒΟΡΕΙΟΣ) ΟΜΙΛΟΣ
Η εξ αναβολής 13η αγωνιστική
Σάββατο 5 Μαρτίου 2022 – Ώρα 15:30
Εθνικός Περουλάδων - ΓΕ Παλαιοκαστριτών
ΜΠΕΚΑΡΗΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ – ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
(15.15) ΑΕ Φαιάκων - Δίας Κασσιόπης
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ - ΠΗΓΗΣ - ΛΑΤΣΑΣ
ΠΑΟ Σφακιανάκης - Ηρακλής Σφακερών
ΜΙΧΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΣ ΧΡ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ - ΣΟΥΕΡΕΦ
Κυριακή 6 Μαρτίου 2022 – Ώρα 15:30
Ατρόμητος Άφρας - Ομόνοια Κέρκυρας
ΔΙΑΒΑΤΗΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ - ΤΟΜΠΡΟΣ
Η βαθμολογία (σε 15 αγωνιστικές)
ΠΑΟ Κορακιάνας *48
ΑΕ Φαιάκων 42
ΠΑΟ Σφακιανάκης 35
Εθνικός Περουλάδων 25
Δίας Κασσιώπης 25
ΓΕ Παλαιοκαστριτών 23
Ατρόμητος Άφρας 21
Ομόνοια 15
Ηρακλής Σφακερών 14
ΑΣ Τραβέρσο* 10
Κεραυνός Ποταμού* 8
ΑΟ Κοντόκαλι ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ
*Σε 16 αγώνες
Α' ΕΠΣΚ
2ος (ΝΟΤΙΟΣ) ΟΜΙΛΟΣ
Η εξ αναβολής 13η αγωνιστική
Σάββατο 5 Μαρτίου 2022 – Ώρα 15:30
ΑΠΣ Μπενίτσες - Ορφέας Κανονιού
ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ - ΙΣΕΡΗΣ - ΜΠΟΡΤΣ Δ
Κυριακή 6 Μαρτίου 2022 – Ώρα 15:30
Κεραυνός Δραγωτινών - Ηρακλής Αγίων Δέκα
ΚΑΝΤΑΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ - ΜΠΑΛΟΣ - ΓΕΛΕΚΑΣ
Θύελλα - Μέγας Αλέξανδρος
ΜΠΕΚΑΡΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΙΣΕΡΗΣ - ΚΑΛΥΒΑΣ
Η βαθμολογία σε (15 αγωνιστικές)
ΑΠΣ Κρόνος * 46
ΑΟ Κέρκυρα * 42
ΑΠΣ Μπενίτσες 32
Ποσειδώνας Βιταλάδων* 28
ΑΕ Κανονιού * 26
Μέγας Αλέξανδρος 24
Θύελλα Γαρίτσας 22
Μ. Αλέξανδρος 21
Ορφέας 17
Ηρακλής Αγίων Δέκα 17
Κεραυνός Δραγωτινών 9
ΑΟ Σιναράδων ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ
Νέος 2017 ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ
*Σε 16 αγώνες